• Telefon: 0086 18905380614
 • E-mail: jia@xinandiesel.com
  • googleplus
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube
  • facebook

  Rreth nesh

  Taian Xinan Precision Machinery Co., Ltd

  Taian Xinan Precision Machinery Co, Ltd ndodhet në Taian City Provinca Shandong të Kinës. E cila është prodhuesi kryesor i specializuar në Diesel Fuel Injection Sistemit Tester. Në dispozicion për stol Mekanike provë pompë, injeksion common rail dhe stol provë pompë, pompë PT dhe stol provë injeksion, stol provë HEUI, stol provë EUI EUP. EDC (Electronic Diesel Controller), grykë Tester. All pompë lloje nafte dhe mjetet e përbashkëta hekurudhor, injeksion dhe pompë pjesë këmbimi etj

   

  Ka mbi tridhjetë llojet e makinës provë, me procesin e prodhimit të avancuar dhe të teknologjisë ndërkombëtare të nivelit udhëheqës, i cili mund të përmbushë kërkesat e ndryshme përdoruesve.

   Taian Xinan Precision Machinery Co., Ltd fiton të kërkimit dhe zhvillimit profesional aftësive, ekip në mënyrë rigoroze të kontrollit të cilësisë dhe punëtorët të pasur të prodhimit të bërë me cilësi të siguruar produktit dhe shërbimit për të gjithë konsumatorët.


  
  WhatsApp Online Chat!