• Телефон: 0086 18905380614
 • Е-пошта: jia@xinandiesel.com
  • googleplus
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube
  • Фејсбук

  Контактирајте не

  Taian Xinan прецизен Машини копродукции, ООД

  адреса

  Адреса на компанијата: Baosheng зграда. Taian градот. Шандонг во Кина.

  Фабрика адреса: Liyuan село, град Taian. Шандонг во Кина.

  Е-пошта

  jia@xinandiesel.com

  телефон

  0086 18905380614

  часа

  понеделник-недела: 24ч

  © 2018 ProCraz Inc.


  
  WhatsApp Онлајн Chat!