• Телефон: 0086 18905380614
 • Е-пошта: jia@xinandiesel.com
  • googleplus
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube
  • Фејсбук

  за нас

  Taian Xinan прецизен Машини копродукции, ООД

  Taian Xinan прецизен Машини копродукции, Ltd наоѓа во Taian Град провинцијата Шандонг во Кина. Која е водечки производител специјализиран за дизел гориво систем за вбризгување тестер. Достапно Машински тест пумпа клупата, common rail инјектор и клупата тест пумпа, PT пумпа и клупата инјектор тест, HEUI тест клупата, EUI EUP тест клупата. ЕДЦ (електронски Дизел контролор), дизни тестер. Сите видови на дизел пумпа и common rail алатки, инјектор и пумпа за резервни делови и слично

   

  Постојат повеќе од триесет видови на тест машина, со напредни процесот на производство и меѓународните води на ниво на технологија, која може да ги задоволи различните потреби на корисниците.

   Taian Xinan прецизен Машини копродукции, Ltd заработува стручни истражувања и развој на способности, строго контрола на квалитетот на тимот и богата продукција на работниците да бидете сигурни дека квалитетот на производот и услугата за сите корисници.


  
  WhatsApp Онлајн Chat!